Tensioni i lartë i rrymës godet një fëmijë në Komogllavë

Një fëmijë është goditur nga tensioni i lartë i energjisë elektrike derisa ishte duke lozur. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:30 në fshatin Komogllavë të Ferizajt.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se fëmija është dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës dhe rasti është duke u hetuar.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.