Ferizaj

03 Dhjetor, 2022

Brenda tre ditëve FC Ferizaj u shkëputë kontratën pesë lojtarëve

Ekipi i futbolli FC Ferizaj u ka shkëputur kontratën pesë futbollistëve që ...

Kosovë

03 Dhjetor, 2022

Albulena Haxhiu për Prokurorinë: Përndjek aktivistët dhe toleron ...

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka reaguar ndaj mbajtjes nën arres...

Ferizaj

03 Dhjetor, 2022

Një pjesë e Ferizajt, të dielën mbetet për pesë orë pa rrymë

Të dielën në Ferizaj do të ketë ndërprerje 5 orëshe të rrymës. Nga ora 09:0...

Nuk ka postime Të gjitha të shfaqura