Botë

19 Nëntor, 2022

Botërori 2022 fillon nesër, njohësit shohin më shumë se një favor...

Kampionati i 21-të i Kupës së Botës fillon të dielën në Katar. 32 kombëtare...

Botë

15 Nëntor, 2022

Trump shpall sonte kandidaturën për president

Ish-presidenti Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, do ta bëjë ...

Botë

15 Nëntor, 2022

DAÇIQ: NJËZËRI E KEMI REFUZUAR LETRËN E SCHOLZ DHE MACRON

Ministri i punëve të jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, në një intervistë për...

Nuk ka postime Të gjitha të shfaqura