Klubi i futbolli FC Ferizaj sot përballet me Drenicën në kuadër të Superligës së Kosovës.

Ndeshja fillon nga ora 13:00 në stadiumin me bari sintetik në Ferizaj, shkruan TV TEMA.

FC Ferizaj gjendet e fundit në tabelën e superligës me 8 pikë kurse Drenica është në vendin e 5 me 16 pikë.

Ferizaj shpreson në fitore si vendas dhe të përfundojë kjo seri e rezultateve negative. e cila ka vazhduar edhe pas ardhjes së trajnerit kroat Andrej Panadiq

Të ngjashme

Të tjera