[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1646758715005{border-top-width: 0px !important;border-top-color: #0f0f0f !important;border-top-style: solid !important;border-radius: 2px !important;}”]

SHPALLJE

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_message message_box_color=”peacoc” icon_fontawesome=”fa fa-envelope-open-o”]Florije Rrustemi  shpall të pavlefshme  dëftesat e klasës së 10-të, 11-të dhe 12-të, si dhe diplomën e shkollës së mesme “Kongresi i Manastirit” Firajë, Komuna e Shtërpcës.

Data e publikimit: 08.03.2022[/vc_message][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]