Policia e Ferizajt, të hënën ka arrestuar gjashtë persona.

Të dyshuarit janë familjarë mes vete dhe për shkak të një mosmarrëveshje u përleshën, përcjell TV TEMA.

Të gjithë u dërguan në mbajtje për 48 orë.

Raporti i plotë i Policisë:

LËNDIM I LEHTË TRUPOR

Ferizaj 19.09.2022 – 17:45. Janë arrestuar gjashtë të dyshuar meshkuj  kosovarë, familjar në mes veti, të cilët për shkak të një mosmarrëveshje ishin përlesh mes veti dhe të gjithë kanë pranuar tretman mjekësor. Të gjithë të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

Të ngjashme

Të tjera