Policia e Ferizajt ka arrestuar të hënën një person.

I arrestuari kishte urdhëresë nga Gjykata e Ferizajt, përcjell TV TEMA.

Personi i arrestuar u dërgua në vuajtje të denimit në qendrën e paraburgimit në Prishtinë.

Njoftimi i plotë i Policisë:

ARRESTIM I PERSONIT TË KËRKUAR

Ferizaj  21.11.2022 – 09:30. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Ferizaj, është arrestuar i kërkuari mashkull  kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në qendrën e paraburgimit në Prishtinë.

Të ngjashme

Të tjera