Policia Rajonale e Ferizajt njofton se të enjten në fshatin Dardani ndodhi një aksident trafiku mes dy veturave.

Sipas njoftimit, një person mori lëndime të lehta trupore dhe pas trajtimit u lirua për në shtëpi, përcjell TV TEMA.

Njoftimi i plotë nga Policia:

Fsh. Dardani, Ferizaj 02.02.2023 – 18:16. Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime të lehta trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar i cili pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi.

Të ngjashme

Të tjera