Një person u arrestua në Ferizaj për shkak se kishte shantazhuar me video incizim një femër.

I dyshuari është liruar në procedurë të rregullt nga prokurori, përcjell TV TEMA.

Njoftimi i plotë nga Policia:

SHANTAZH

Ferizaj 05.02.2023 – 17:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i mitur, pasi që përmes rrjetit social ka shantazhuar me publikimin e video incizimeve viktimën femër  kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të ngjashme

Të tjera