Një veturë është përfshirë nga flakët në autostradën “Arbën Xhaferi”.

Lajmrin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Kanun Veseli.

“Sot, në ora 17:20 kemi pranuar një informatê se në autostradën “Arbën Xhaferi” , në zonën e Kaçanikut ka ndodhur një incident zjarri, ku një veturë është përfshirë nga flaka.
Veç dëmeve materiale nuk është raportuar për të lënduar. Janë njoftuar ekipet e zjarrëfikësve të Kaçanikut, të cilët kanë dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe e kanë shuar zjarrin” deklaroi Veseli për TV TEMA.

Të ngjashme

Të tjera