Një aksident trafiku ka ndodh në rrugën “Vëllezrit Gërvalla” gjatë së enjtes në Ferizaj.

Sipas raportit nga Policia, si pasojë e aksidentit mes dy veturave kanë pësuar lëndime dy persona të cilët janë dërguar për tretman mjekësor, përcjell TV TEMA.

Raporti i plotë i Policisë:

AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME

Rr. vëllezërit Gërvalla, Ferizaj 13.04.2023 – 17:13. Raportohet se ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave me vozitës meshkuj kosovarë. Si pasojë, lëndime trupore kanë pësuar dy persona dhe të njëjtit janë dërguar në tretman mjekësor.

Të ngjashme

Të tjera