Arbëri

06 Shtator, 2023

Dy shqiptarë në listën e më të kërkuarve në Europë

Aleks Burreli, 55 vjeç, nga fshati Suç i Matit dhe Edinjo Pulti, 37 vjeç, n...

Arbëri

04 Shtator, 2023

Kosova dhe Shqipëria me strategji dhe veprim të unifikuar në poli...

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka deklaruar se Kosova është e përkush...

Arbëri

01 Qershor, 2023

Presidentja Osmani takohet me Zelenskyn

Në kuadër të punimeve të Samitit për Siguri që po mbahet në Moldavi, Presid...

Nuk ka postime Të gjitha të shfaqura