Shkon në 42 numri i të lënduarve në Ferizaj

Numri i të lënduarve nga shpërthimi i bombolës së gazit në Ferizaj ka shkuar në 42.

12 nga të lënduarit janë në gjendje më të rëndë dhe se po trajtohen në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, në Prishtinë.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

300X220