Emocionet e Ligës së Kampionëve vazhdojnë edhe sot.

Ndeshje shumë interesante janë në program për ditën e sotme, atje ku mund të detajohen deri diku edhe gjërat në grupe, shkruan GazetaBlic Sport.

Ekipe si PSG, Real Madrid, Manchester City, Milan, Chelsea apo Juventus do të zbresin në fushën e lojës për të bërë të kërkuar fitoren.

Një nga ndeshjet më interesante pritet të jetë ajo mes Chelsea dhe Milan, takim ky që zhvillohet në “Stamford Bridge” në ora 21:00.

Italianët janë në vendin e parë me 4 pikë në grup, kurse londinezët renditen në fund të tabelës me vetëm një pikë të arkëtuar.Këto janë të gjitha sfidat e mbrëmjes:

Të ngjashme

Të tjera