Një person i huaj ka rënë në një humnerë në Brezovicë.

Sipas raportit të Policisë, së bashku me KFOR-in viktima u nxjerr dhe u dërgua për tretman mjekësor.

Njoftimi nga Policia:

Brezovicë 02.01.2023 – 14:54. Raportohet se viktima mashkull shtetas i huaj, gjatë ecjes ka rrëshqitur dhe ka rënë në humnerë. Njësitë përkatëse kanë dal në vendin e ngjarjes, ndërsa me ndihmën e helikopterit të KFOR-it është nxjerr viktima dhe është dërguar për tretman mjekësor.  

Të ngjashme

Të tjera