Një person është arrestuar në Shtërpcë për dhunë në familje.

Sipas Policisë, i arrestuari edhe ka demoluar orenditë e shtëpisë, përcjell TV TEMA.

I arrestuari është dërguar në mbajtje.

Raporti i plotë i Policisë:

DHUNË NË FAMILJE

Shtërpcë 20.03.2023-15:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka shkaktuar dhunë në familje dhe duke demoluar orenditë shtëpiake. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të ngjashme

Të tjera