Djali dyshohet të ketë rrahur babain e tij në Ferizaj.

Sipas raportit nga Policia, i dyshuari dhe viktima u sollën në stacionin policor.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari u lirua në procedurë të rregullt.

Raporti i plotë nga Policia:

DHUNË NË FAMILJE

Ferizaj 25.08.2023 – 14:15. I dyshuari mashkull kosovar është sjellur në stacion policor së bashku babin e tij, viktimën mashkull kosovar për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij. Pas intervistimit me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Të ngjashme

Të tjera