Vdes një person në Ferizaj pas një përleshje në një pompë të derivateve

Një person ka vdekur pas një përleshje që ka ndodhur dje rreth orës 15:30 në parkingun e një pompe të derivateve në fshatin Bibaj në Ferizaj. Policia ka njoftuar se për motive ende të panjohura i dyshuari e ka goditur me grusht në kokë viktimën (50 vjeçar) i cili ka rënë me kokë në asfalt. Sipas njoftimit, i dyshuari e ka dërguar viktimën në ambulancë dhe i njëjti është larguar në drejtim të panjohur.

Pas marrjes së ndihmës së parë viktima është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ku rreth orës 00:45 ka vdekur.

”Hetuesit policor janë duke punuar intensivisht për arrestimin e personit të dyshuar i cili është i njohur për policinë”, thuhet në njoftim.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

300X220