Policia e Ferizajt njofton se ka arrestuar përsëri personin i cili disa javë më parë u arratis nga stacioni policor.

Sipas Policisë, i njejti u dërgua në mbajtje, përcjell TV TEMA.

Raporti i plotë i Policisë:

Ferizaj 13.11.2022 – 14:50. Me 18.11.2022 është arritur të arrestohet i dyshuari mashkull  kosovar i cili kishte shkaktuar dhunë në familjen e tij si dhe ishte arratisur nga stacioni policor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Lajmi për arrtisjen:

Të ngjashme

Të tjera