Në Shtime u gjetën 11 paketime të vogla me kokainë.

Sipas Policisë, ankuesi raportoi se nën kulmin e një shtëpize përball tij ka vërejtur dy kuti të dyshuari, gjë që solli edhe tek konfiskimi i narkotikëve.

Për këtë rast, Policia nuk raporton për të arrestuar teksa thuhet se rasti po hetohet, përcjell TV TEMA.

Raporti i plotë i Policisë:

BLERJE,POSEDIM,SHITJE E SUBSTANCAVE NARKOTIKE

Rr.2 Korriku, Shtime 15.02.2023-14:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nën kulmin e shtëpizës nga ana e rrugës, ka vërejtur dy kuti të dyshuara. Në vendin e ngjarjes kane dalur njësitet policore me ç’rast kanë konfiskuar një  peshore elektronike dhe 11 paketime të vogla me substancë të dyshuar narkotike të llojit kokainë. Rasti nën hetime.

Të ngjashme

Të tjera