Botë

08 Gusht, 2022

Paralajmërohet katastrofë e ngjashme me Çernobilin – Ukrain...

Rusia dhe Ukraina akuzuan njëra-tjetrën për sulm ndaj termocentralit më të ...

Botë

05 Gusht, 2022

Lija e majmunëve – SHBA shpall gjendje emergjente shëndetës...

Qeveria amerikane shpalli gjendjen e emergjencës shëndetësore për shkak të ...

Kosovë

02 Gusht, 2022

Valbon Krasniqi flet për gjendjen e Klinikës së Onkologjisë pas v...

Drejtori i ShSKUK-së, Valbon Krasniqi ka folur për gjendjen në Onkologji, p...

Nuk ka postime Të gjitha të shfaqura