Më datë 28 shkurt të këtij viti në rrugën “Mehmet Begraca” në Ferizaj një person tentoi të vras një tjetër.

I dyshuari u arrestua më 23 mars dhe është dërguar në mbajtje, raporton Policia, përcjell TV TEMA.

Raporti i plotë i Policisë:

VRASJE NË TENTATIVË

Rr. Mehmet Begraca,Ferizaj 28.02.2023-14:50.Lidhur me rastin me datë 23.03.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të ngjashme

Të tjera