Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me aksidentin me fatalitet që ndodhi mbrëmë në Kaçanik, ku vdiq një person dhe u lënduan katër të tjerë.

Sipas Policisë, në këtë aksident kanë qenë të përfshira katër automjete me targa vendore dhe se i vdekur ka mbetur drejtuesi i njërit prej automjeteve.

Personi që ka mbetur i vdekur në këtë aksident është i riu Lorent Trena nga fshati Begracë.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i komunës së Kaçanikut, Besim Ilazi.  

Të ngjashme

Të tjera