Një vajzë 12 vjeç ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga nëna e saj dhe njerku i saj.

Rasti ka ndodhur në Ferizaj, të martën (13.11.2023) rreth orës 13:00.

Sipas raportit të policisë, viktima është dërguar në strehimore.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.

Të ngjashme

Të tjera