Sonte rikthehet magjia e Ligës së Kampionëve.

Xhiro e parafundit e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve luhet sonte me tetë ndeshje mjaft interesante, përcjell GazetaBlic Sport.

Salzburg – Chelsea dhe Sevilla – Copenhagen janë dy ndeshjet e para të ditës që luhen nga ora 18:45.

Në mbrëmje spikatin takimet Dortmund – Manchester City dhe Dinamo Zagreb – Milan.

Të gjitha takimet:

Të ngjashme

Të tjera