Policia Rajonale e Ferizajt njofton se një makinë dhe një motoçikletë u aksidentuan të premten.

Aksidenti ndodhi në magjistralen Ferizaj-Kaçanik.

Raporti i Policisë:

AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME

Magjistralja Ferizaj-Kaçanik 19.05.2023, 15:25.  I dyshuari mashkull kosovar deri sa ishte duke e drejtuar makinën e tij me targa lokale nga pakujdesia e godet motorin ku përveç dëmeve materiale lëndime trupore pësojnë dy viktimat meshkuj  kosovar  të cilët kanë pranuar tretman mjekësor.

Të ngjashme

Të tjera